سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / هزینه اقامت کاری در آلمان

هزینه اقامت کاری در آلمان

هزینه اقامت کاری در آلمان برای مهاجرت چقدر است؟ آیا شما نیز به دنبال شرکت حقوقی برای آشنایی با اقامت کاری در آلمان هستید؟ نحوه اخذ اقامت کاری آلمان چگونه است؟
آلمان یکی از کشور های اتحادیه اروپا و هم پیمان شینگن، که نرخ بیکاری فوق العاده پایینی دارد؛ و فرصت های شغلی بسیاری برای افرادی که تحصیل کرده اند و یا دارای یک مهارت هستند.
بسیاری از مهندسان ایرانی با توجه به شرایط کاری عالی که در این کشور وجود دارد؛ جهت اقامت و کار در این کشور اقدام کرده اند و به نتایج عالی رسیده اند؛ و در حال حاضر مشغول به کار در این کشور هستند.
اگر شما هم با شرایط کاری در این کشور آشنایی ندارید؛ می توانید با جزئیات کامل از این مجموعه دریافت کنید.

ویزای کار آلمان

انواع اقامت کاری آلمان

اما در ابتدا شما باید بدانید به چه روش هایی می توان اقامت کاری آلمان را اخذ کرد.
اگر از این کشور دعوت نامه کاری ندارید؛ می توانید با ۲ روش زیر اقدام به اخذ اقامت کاری در آلمان کنید.

  1. ویزای جستجوی کار المان
  2. ویزای کار آلمان

ویزای کاری و جستجوی کار آلمان

در ویزای جستجوی کار آلمان، شما به مدت ۶ ماه فرصت دارید تا شغل مورد نظر خود را در آلمان پیدا کنید. در صورتی که کار مورد نظر پیدا شد؛ شما می توانید به راحتی قرار دارد بسته و ویزای جستجوی کار خود را به ویزای کار تبدیل کنید.که بعد از گذشت سه سال می توانید اقامت دائم و بعد از آن پاسپورت خود را به راحتی دریافت کنید.
اما ویزای کار آلمان، اغلب به افرادی داده می شود؛ که تخصص داشته و در زمینه کاری خود مشغول به کار شوند.شما به راحتی می توانید با مدرک تحصیلی، سابقه شغلی و مدرک تسلط به زبان آلمانی این ویزا را دریافت کنید.البته جزئیات دیگری هم وجود دارد؛ که می توانید از متخصصین مجموعه دریافت کنید.

ویزای کار آلمان

اقامت کاری در آلمان را چگونه باید اخذ کرد؟

آلمان با توجه به اینکه فرصت های شغلی خوبی دارد و در صدد است که افراد متخصص را جذب کار های خود کند؛ اقامت کاری را برای افراد متخصص، عرضه می کند.
اما برای اخذ اقامت کاری در آلمان شما باید شرایط زیر را فراهم کنید؛ تا بتوانید اقامت کاری را اخذ کنید.

  • داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از آلمان
  • داشتن حداقل لیسانس تاییدیه ZAB
  • داشتن سابقه کاری
  • تسلط کافی به زبان آلمانی و یا انگلیسی
  • و…

هر فردی برای مهاجرت روشی خاصی را انتخاب می کند.اقامت کاری یکی از روش های موجود است؛ که برای افراد متخصص بسیار روش مناسبی است.
یعنی شما توسط کار بتوانید اقامت اروپا را به دست اورید.

اقامت کاری در آلمان

مهاجرت به آلمان برای نیرو های متخصص

چرا مهاجرت برای نیرو های متخصص در آلمان آسان شده است؟
با توجه به اینکه بیشتر کشور های اروپایی ثبات اقتصادی خوبی دارند و همیشه فرصت های شغلی مناسبی وجود دارد؛ بیشتر کارفرمایان به دنبال افراد متخصص از سراسر دنیا هستند.
به همین دلیل اقامت کاری را در سال ۲۰۱۹ برای کشوری مانند المان که نیاز به افراد متخصص دارد؛ بسیار آسان کرده اند.و هر فردی که در زمینه خاصی مانند پرستاری و یا IT تخصص داشته باشد؛ به راحتی می تواند اقامت کاری آلمان را به دست آورد.به بیان دیگر از سال ۲۰۱۹ به بعد شما به راحتی می توانید کار مربوط به تخصص خود را در این کشور بیابید.

کار در آلمان برای ایرانیان

ایران کشوری است که در زمینه پرورش مهندس در رشته های مختلف بسیار موفق بوده است.کشور آلمان که فرصت های شغلی خوبی، بخصوص برای مهندسان دارد؛ فرصت خوبی برای مشغول به کار شدن در این کشور برای ایرانیان است.
شما از طریق کار تخصصی خود، به راحتی می توانید اقامت و شهروندی کشور آلمان را اخذ کنید.چیزی که برای افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست.

هزینه اقامت کاری

هزینه اقامت کاری در آلمان

شما برای اخذ اقامت های مختلف در کشور های اروپایی، باید هزینه هایی را بپردازید؛ همانطور که می دانید؛ کشور آلمان بعد از امریکا و ژاپن، سومین کشور صنعتی در جهان است که با عرضه اقامت کاری برای افراد متخصص، سعی در افزایش افراد متخصص را دارد.
هزینه های اقامت کاری در آلمان، به عوامل مختلفی بستگی دارد.که جهت اطلاع از بروز ترین هزینه های اقامت کاری، با ما در ارتباط باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت تحصیلی رایگان آلمان

اخذ اقامت تحصیلی رایگان آلمان

آیا در مورد شرایط تحصیل در کشور آلمان اطلاعاتی در دست دارید؟ اخذ اقامت تحصیلی …