سفیران ملل
خانه / اخذ ویزای شینگن / شرایط و مراحل اخذ ویزای شینگن

شرایط و مراحل اخذ ویزای شینگن

اقامت در هر کشور و گذ کردن از مرزهای آن نیازمند اجرای قوانینی مشخص است و در دست داشتن روادید یا ویزا امری ضروری است. برای اینکه بتوانیم به کشوری دیگر سفر کنیم ابتدا باید با قوانین آن آشنا شویم. در میان انواع ویزاهای موجود در قوانین هر کشور شینگن مزیت های فراوانی دارد. این روادید به شما این اجازه را می دهد که بتوانید به کشورهایی که عضو اتحادیه شینگن هستند برای مدت کوتاهی سفر کنید. گرفتن این ویزا مراحل پیچیده ای دارد که شخص باید به صورت تمام و کمال و با در دست داشتن مدارک کامل و بدون نقص آن را طی کند. اولین چیزی که باید با آن آشنا باشید اصطلاحات تخصصی است. افراد با تقبل و طی کردن شرایط اخذ ویزای شینگن به راحتی می توانند آن را دریافت کرده و به صورت آزادانه و بدون هیچ محدودیتی به کشورهای اروپایی سفر کنند. 

شرایط و مراحل اخذ ویزای شینگن

بهترین سفارت برای اخذ ویزای شینگن

بهترین سفارت برای اخذ ویزای شینگنبهترین راه اخذ شینگن مراجعه به سفارت است. هر کشور دارای سفارت در کشورهای دیگر است که مهاجرین می توانند با مراجعه به آن و گرفتن نوبت قبلی از طریق سایت های کارگزاری و بصورت اینترنتی مراحل اخذ را طی کنند. اولین چیزی که هنگام گرفتن این روادید باید ثابت کنید تمکن مالی است که شما در مدت اقامت در کشورهای اروپایی می توانید از پس هزینه ها بر بیایید. 

پس از رفتن به سفارت اولین کاری که باید انجام دهید مصاحبه حضوری است و پس از آن تکمیل فرم های مربوطه و ارائه مدارک مورد نیاز است. کنسولگری هایی که در کشور فعالیت می کنند موظف هستند تا به خوبی پاسخگوی افراد مهاجر باشند و کار آن ها را با دقت تمام انجام دهند. یکی از راه های معمول برای گرفتن وقت از سفارت فرستادن ایمیل به سفارت است. در یک ایمیل اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، هدف سفر، نام خانوادگی، نام و شماره پاسپورتتان را به زبان انگلیسی بنویسید و برای سفارت مورد نظرتان ارسال کنید. 

عوامل موثر در ریجکت شدن ویزای شینگن

مهمترین و شاید بدترین چیزی که مسافران قبل از سفر ممکن است با آن روبرو شوند ریجکت شدن ویزای شینگن است. اولین علتی که همه با آن روبرو هستند در صورتی که مدارک از طریق سفارت کاملا تاثیید شده است تردید افسر پرونده که احتمال ماندن پس از موعد را می دهد. در این کنار این علت عوامل مختلف دیگری بر ریجکت تاثیر گذار هستند که مسافران سعی می کنند با حل آن ها به این مشکل خاتمه دهند و بتوانند سفر خود را به خوبی طی کنند.

یکی دیگر از مهم‌ترین دلایلی که می‌تواند به‌ سادگی باعث ریجکت شدن ویزای شینگن شود، کافی نبودن مدارک مالی برای پوشش هزینه‌های سفر به اروپا است. به همین دلیل هر متقاضی به‌صورت مجزا یا سرپرست خانواده به نمایندگی از تمامی اعضا باید گزارش گردش مالی کافی و مربوط به بیش از یک ماه گذشته را ارائه دهد. همچنین موجودی فعلی حساب متقاضی نیز یکی دیگر از مواردی است که مورد توجه افسر پرونده قرار خواهد گرفت.

دریافت اقامت شینگن با خرید ملک

دریافت اقامت شینگن با خرید ملکدریافت اقامت با خرید ملک یکی از بهترین راه هایی است که امروزه بیشتر مهاجران به آن روی آورده اند. خرید ملک در کشورهای دیگر سود زیادی به همراه دارد و همین امر باعث گرایش بیشتر افراد به این اقامت شده است. جذب سرمایه خارجی از طریق اعطای اقامت دائم به شهروندان سایر کشورها در ازای خرید ملک به پیشرفت اقتصادی کشورهای عضو این اتحادیه کمک زیادی می کند.

 اگر به دنبال یک فرصت سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی هستید می‌توانید از این امکان بهره بگیرید. در واقع از این طریق می‌توانید با یک تیر، دو نشان بزنید؛ از طرفی یک ملک خریداری کرده‌اید و از طرف دیگر اقامت دائم آن کشور را خواهید گرفت. خرید نلک میزان اقامت در کشورها را افزایش خواهد داد. 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

پاسخی بگذارید