سفیران ملل
خانه / اقامت شنگن / دریافت اقامت شنگن با خرید ملک

دریافت اقامت شنگن با خرید ملک

اخذ اقامت شنگن از طرق مختلفی امکان پذیر است و افراد می تواند با خرید ملک در هر یک از این مناطق از امتیاز اقامت شنگن استفاده کنند.

اقامت شنگن

اخذ کارت اقامت شنگن

ویزای شنگن از زمان پیدایش این منطقه جزو معتبرترین ویزای های دنیا به شمار می آمده از این رو بسیاری از افراد در تلاش هستند که کارت اقامت شنگن را دریافت نمایند.
بسیاری از افراد زمان بسیاری را صرف ایجاد کردن شرایطی جهت دریافت اقامت شنگن می کنند چرا که گاها با وجود کوچکترین مشکل در مدارک و اسناد ارائه شده به سفارت با رد درخواست مواجه خواهیم شد.
لازمه ی اخذ کارت اقامت شنگن اطلاع از اسناد و مدارک مورد نیاز جهت این مهم می باشد چرا که هر کشور قوانین و مقررات خاصی را برای مسافران مشخص کرده است.
برخی از کشورها دارای قوانین و مقررات آسان تر و برخی از قوانین سخت گیرانه تری برخوردار می باشند از این رو اگر جهت دریافت اقامت زمان کمی در اختیار دارید می توانید با بررسی کلی شرایط هر کشور راحت ترین و آسان ترین روش را انتخاب نمایید.
لازم است بدانید بسیاری از کشورها جهت واگذاری اقامت به مسافران هزینه های بیشتری را دریافت می کنند بنابراین اگر به دنبال راهی کم هزینه می باشید بهتر است در ابتدا نگاهی به لیست قیمت و هزینه های مورد نیاز هر کشور بیاندازید.
در نظر بسیاری از افراد اخذ کارت اقامت شنگن می تواند از جمله سخت ترین اموری باشد که در دنیا وجود دارد اما با تدبیر و اقدامات هوشمندانه می توانید به راحتی به هدف خود دست پیدا کنید.

اقامت شنگن

تاریخچه منطقه شینگن

بزرگترین منطقه بدون نیاز به پاسپورت در جهان را شنگن می نامند اما در ایران تلفظ این منطقه به اشتباه به نام شینگن رایج است و بسیاری از افراد از این تلفظ برای بیان مطالب خود استفاده می کنند.
در واقع پیمان بوجود آمدن چنین منطقه ای را در سال ۱۹۸۵ در کشور لوکزامبرگ بسته اند که اعضای این پیمان شامل ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا می باشند.
این کشورها توانسته اند مساحت زیادی را برای اقامت افراد ایحاد کنند به طوری که کل مساحت تقریبی اسن منطقه را می توان چیزی حدود ۴,۳۰۰,۰۰۰ کیلومتر مربع در نظر گرفت.
این مناطق به طوری کلی دارای جمعیت بالایی می باشند به طوری که جمعیت کلی را می توان بالغ بر ۴۲۰ میلیون نفر اعلام کرد.

اقامت شنگن

انواع ویزای شنگن

ویزای شنگن متناسب با نوع فعالیت و مدت زمان مورد نیاز جهت اقامت می تواند ماهیت های مختلفی داشته باشد.
بسیاری از افراد در هنگام اخذ اقامت باید در فرم مربوط به درخواست خود هدف خود را از مهاجرت عنوان کنند تا سفارت بتواند متناسب با آن نوع ویزا را برای فرد مسخص کند.
افراد می توانند جهت اطلاع از انواع ویزا در ادامه مطلب ما را همراهی کنند.
انواع ویزای شنگن شامل مولرد زیر می باشد:

  • ویزای اتحادیه شنگن
  • ویزای اعتبار محدود منطقه ای
  • ویزای ملی

با تعیین نوع ویزا می توان بسیاری از موارد از جمله کشورهایی که قابلیت سفر به آنها را دارید و مدت اقامت مشخص کرد.

ویزای اعتبار محدود شنگن

ویزای اعتبار محدود در واقع مربوط به دلایل و زمان های خاصی می باشد که افراد می توانند با ارائه ی مدارک خود آن را دریافت نمایند.معمولا دلایل عمده جهت دریافت ویزا می تواند به مربوط به مسائل انسان دوستانه باشد چرا که گاها برخی از افراد تحت شرایط اضطراری مجبور به مهاجرت موقت و یا دائم می شوند.
در واقع افراد با این ویزا تنها می توانند به کشوری که از آن دریافت ویزا کرده اند بپردازند و یا تنها مجوز ورود به تعداد محدودی از کشورهای مشخص شده خواهند داشت و این بدین معنی است که حق ورود به کشورهای دیگر حوزه شنگن را نخواهند داشت.معمولا پناهندگان از این روش جهت دریافت ویزا اقدام می کنند که برخی بدون مدارک معتبر نیز قادر به دریافت این نوع ویزا خواهند بود.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت شینگن

اقامت شینگن تضمینی فوری

به دنبال اقامت شینگن تضمینی فوری هستید اما در مورد شرایط آن اطلاعاتی در دست …