سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / خرید ملک و اقامت اروپا

خرید ملک و اقامت اروپا

خرید ملک و اقامت اروپا در کشور هایی مانند کانادا، استرالیا، ترکیه، صربستان، اسپانیا، اتریش و… چگونه انجام می گیرد؟ هزینه خرید ملک در اروپا چقدر است؟
هر فردی که به سمت گرفتن اخذ اقامت اروپا روی می آورد؛ ابتدا با روش های مختلف اقامت در اروپا آشنا می شود.
و هر کدام را با توجه به شرایط خود، می سنجد.
گفتنی است هر کدام از روش ها، که با سختی کمتری همراه است و کشور مورد نظر شرایط راحت تری برای اقامت داشته باشد؛ بسیاری از افراد به این سمت این کشور روی می آورند.
با توجه به شرایط اقتصادی مناسبی که در کشور های اروپایی وجود دارد؛ هر فردی که در کشور های جهان سوم وضعیت خوبی داشته باشد؛ بدون شک به یکی از کشور های اروپایی مهاجرت خواهد کرد.

اقامت اروپا

نحوه اقامت اروپا سال ۲۰۱۹

اما نحوه اقامت اروپا در سال ۲۰۱۹ به چه صورتی است؟ از چه طریقی می توان اطلاعات درستی در این زمینه به دست آورد؟روش های بسیاری برای اخذ اقامت اروپا در سال ۲۰۱۹ وجود دارد که از جمله می توان به سرمایه گذاری اشاره کرد.اما به طور کلی روش های زیر جهت اخذ اقامت اروپا وجود دارد.

 • سرمایه گذاری
 • تمکن مالی
 • ثبت شرکت
 • خرید ملک
 • خرید بیزینس
 • خرید اوراق قرضه
 • نیروی متخصص
 • ویزای کار
 • تحصیل
 • ازدواج

شما در سال جدید می توانید با هر کدام از روش های فوق، که در برخی از کشور های اروپایی متفاوت از هم است، اقامت موقت و در انتها دائم اروپا را دریافت کنید.

اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

خرید ملک از اروپا یکی از روش های ساده ای است؛ که برای افرادی که پول کافی دارند؛ بسیار راه مناسبی برای اخذ اقامت است.هر کدام از جزایر و یا کشور های اروپایی برای اینکه اقامت دائم اروپا را اخذ کنند؛ سرمایه گذاری به میزان مشخص را تعیین کرده اند.
از جمله کشور اروپایی می توان به اسپانیا اشاره کرد؛ که تقریبا خرید ملکی با حداقل ۵۰۰۰۰۰ هزار یورو برای اخذ اقامت، امکان پذیر کرده است.البته ملک خریداری شده باید متناسب با تعداد افراد خانواده باشد.
زیرا قوانینی که برای کشور های اروپایی وجود دارد؛ مانند کشور های جهان سوم نیست.اما در ادامه با ما همراه باشید تا با روند خرید ملک و دریافت اقامت آشنا شوید.

اقامت با خرید ملک ارزان

ابتدا یک ویزای سه ماهه به کشوری که می خواهید از آن خرید ملک خریداری کنید؛ دریافت کنید.و در طول مدتی که در کشور مورد نظر هستید؛ نسبت به خرید ملک اقدام کنید.
بعد از انجام مراحل خرید ملک، شما جهت اخذ اقامت در کشور مورد نظر، باید به سفارت آن در ایران مراجعه کنید.که بع از طی ۳ الی ۶ ماه شما می توانید یک ویزای یک ساله دریافت کنید.
شمابا طی این مراحل به راحتی خواهید توانست اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت کنید.اما ویژگی هایی که یک ملک خریداری شده باشد داشته باشد، در ادامه بیان خواهد شد.

اقامت اروپا

۳۰ کشوری که با خرید خانه، پاسپورت می دهند

کشور هایی که در ادامه نام خواهیم برد؛ اغلب برای خرید ملک هزینه های کمتری پرداخت خواهید کرد.البته شما با زندگی در این کشور به مدت مشخص شده، می توانید پاسپورت دریافت کنید و موفق به اقامت دائم شوید.

 1. جزیره فیجی
 2. کلمبیا
 3. برزیل
 4. دومینیکا
 5. پاناما
 6. دبی
 7. وانواتو
 8. سنت لوسیا
 9. یونان
 10. لتونی
 11. گرانادا
 12. مجارستان
 13. بلژیک
 14. سنت کیتس نویس
 15. آنتیگوا بارا بودا
 16. آندورا
 17. باهاماس
 18. ایالت متحده
 19. موریس
 20. مونته نگرو
 21. ایرلند
 22. اسپانیا
 23. پرتغال
 24. بلغارستان
 25. سوئیس
 26. ترکیه
 27. مالت
 28. موناکو
 29. ایتالیا
 30. قبرس

اقامت اروپا

ملک خریداری شده چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانظور که می دانید شما با خرید ملک هم سرمایه گذاری می کنید و هم اقامت دریافت می کنید.بسیاری از کشور های اروپایی و مدرن این فرصت را برای بسیاری از افرادی که پول کافی برای سرمایه گذاری را دارند؛ فراهم کرده است.
البته ملکی که خریداری می کنید؛ باید متناس با تعداد نفرات خانواده باشد.یعنی اتاق خواب هایی با اندازه های استاندارد داشته باشد.
البته این موضوع برای کشور های مختلف، کمی تفاوت دارد. در ادامه با کشور هایی آشنا خواهید شد؛ که می توانید با ارزان ترین هزینه ها، ملکی خریداری کنید و اقامت دریافت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت دائم اروپا

دریافت اقامت دائم اروپا

درباره اخذ و دریافت اقامت دائم اروپا در بحث های پیشین به چند نمونه اشاره …