سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اقامت کشور آلمان از طریق خرید مغازه

اقامت کشور آلمان از طریق خرید مغازه

اقامت کشور آلمان با خرید مغازه ، مهاجرت کردن به آلمان از طریق خرید ملک و ثبت کمپانی با توجه به سوال های شما در این باره مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد .

اقامت کشور آلمان

اقامت کشور آلمان با خرید ملک

ما در این نوشتار سعی می کنیم که نکات اقامت آلمان با خرید ملک و نحوه ثبت شرکت در آلمان را برای شما بیان کنیم. در مورد اقامت آلمان با خرید ملک سوالاتی مطرح شده است که مهم ترین آن ها به شرح زیر است.

در صورت داشتن هر سوالی راجع به اخذ اقامت کشور آلمان با خرید مغازه و ملک و شرایط ثبت کمپانی در کشور آلمان می توانید با موسسه های حقوقی مربوطه تماس بگیرید و در این باره به صورت تلفنی مشاوره دریافت کنید .

اقامت کشور آلمان

مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آلمان با خرید ملک

مدت زیادی است که گفت و گو راجع به مهاجرت به اروپا و آلمان و اخذ اقامت آلمان با تهیه ی ملک در این کشور مطرح شده است و خیلی از کمپانی های مهاجرتی به متقاضیان مهاجرت از این راه را به عنوان راهی برای اخذ اقامت آلمان پیشنهاد می دهند .

صرف نظر از ریسک های احتمالی در این کشور که در این راه هست شما باید اطلاع داشته باشید که اساسا مهاجرت به این کشور و گرفتن اقامت آن بر پایه ی قوانین و مقررات اداره ی مهاجرت در این کشور و در چهار چوب پیمان شینگن و مبانی قانونی اتحادیه ی اروپا انجام می شود به عبارت دیگر باید مطمئن باشید که راه خرید ملک به عنوان یک راه قانونی ، برای گرفتن مجوز اعطای مهاجرت و اقامت آلمان در سر فصل آمده است .

اقامت کشور آلمان

نکته های مهم درباره ی اخذ اقامت آلمان با خرید ملک

حتما دقت کنید که در همه ی راه های موجود برای مهاجرت کردن به اروپا و گرفتن اقامت اروپا اول با اقامت یک ساله آغاز خواهد شد و در آخر معمولا بعد از پنج سال ، موضوع مهاجرت کردن به اروپا و اخذ اقامت اروپا به اقامت دائمی تبدیل خواهد شد و در مدت پنج سال ملکی که خریداری کرده اید در این کشور نباید به فروش برسد .

حتی اگر پیوستن یا نپیوستن این کشور ها به شینگن برای تان اهمیت نداشته نباشد حداقل در باه ی این که آیا مطابق قوانین مهاجرت این کشور ها از راه تهیه ی ملک می شود اقامت گرفت یا نه تحقیق کنید و اطمینان حاصل کنید . هر چند بعضی از این کشور ها مثل بلغارستان و رومانی جزء اتحادیه ی اروپا می باشند ولی جزء شینگن نمی باشند .

از نمونه کشور هایی که با تهیه ی ملک می توان برای مهاجرت کردن به اروپا و گرفتن اقامت اروپا اقدام کرد عبارت است از اسپانیا ، یونان ، پرتغال ، قبرس اروپایی که رقمی حداقل بالغ بر دویست و پنجاه هزار یورو برای کم ترین خرید را شامل خواهد شد .

توجه کنید که برای مهاجرت کردن به اروپا و اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به آلمان و گرفتن اقامت این کشور با تهیه ی ملک در این کشور بهتر است تحقیق های کامل در باره ی مکان و منطقه و بهای ارز و بازار مسکن و هم چنین موقعیت ملک دلخواه خود را در این کشور به عمل آورید و برای تهیه ی ملک در این کشور با مشاور های متخصص و حرفه ای و وکلایی که با قوانین مهاجرت کاملا آشنا هستند مشورت کنید ، تا اولا با قیمت معقول متعارف در ناحیه ، تهیه ی ملک در این کشور را برای شما انجام دهد دوما خرید ملک باعث مهاجرت و گرفتن اقامت آلمان می شود .

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت تحصیلی رایگان آلمان

اخذ اقامت تحصیلی رایگان آلمان

آیا در مورد شرایط تحصیل در کشور آلمان اطلاعاتی در دست دارید؟ اخذ اقامت تحصیلی …