سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

برای اخذ اقامت کشور آلمان راه های مختلفی وجود دارد که اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری یکی از آن راه ها می باشد. برای سرمایه گذاری نیز روش های مختلف وجود دارد که در ادامه اشاره شده است.
یکی از روش هایی که برای اخذ اقامت کشور ها وجود دارد روش سرمایه گذاری است. کشور آلمان نیز یکی از کشورهایی است که می توان با سرمایه گذاری در آن اقامت این کشور را به دست آورد. امروزه افراد زیادی هستند که روش سرمایه گذاری را برای دریافت اقامت خود انتخاب می کنند. برای آشنایی با این روش ها به مطالبی که در این بخش اشاره شده توجه کنید.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

روش های اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

به روش های مختلف می توان سرمایه گذاری را انجام داد و مردم ملت های مختلف برای به دست آوردن اقامت و استفاده از مزایای مختلف اقامت و همچنین برای گسترش کار و تجارتشان از این روش استفاده می کنند.
زندگی در کشور آلمان شرایط مطلوبی دارد به همین دلیل مردم زیادی تمایل دارند که اقامت این کشور را یه دست بیاورند. پیرو اطلاعیه رسمی اداره مهاجرت و پناهندگی آلمان، آمار ایرانی هایی که به این کشور مهاجرت می کنند حدود ۲۰ درصد افزایش داشته است و همچنان رو به افزایش است.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

انواع روشهای اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های سرمایه گذاری، فعالیت های فردی است که می توان به صورت حرفه ای به آن پرداخته شود. مثلا میتوانید یک رستوران باز کنید و یا مغازه فرش فروشی راه بیاندازید و فرش های اصیل ایرانی را در آن معرفی و به فروش برسانید.
تاسیس شرکت مدنی که باید حداقل دو نفر در این شرکت شراکت داشته باشند. شرکت مدنی در واقع شرکتی است که که شرکای آن سرمایه خود را برای رسیدن به هدف خاصی وارد این شرکت می کنند.
می توانید یک شرکت شخصی (تضامنی) تاسیس کنید که در این زمینه تمامی ضرر و زیان شرکت به عهده شما می باشد و شما به تنهایی مسئولیت آن را به عهده خواهید داشت.
شرکتی با مسئولیت های محدود راه اندازی کنید. تاسیس این سبک شرکت در کشور ما جزو رایج ترین نوع تاسیس شرکت می باشد که معمولا بین اعضای خانواده یا دوستان و آشنایان راه اندازی می شود.
شرکت سهامی تاسیس کنید. و یا برای کسب و کاری که دارید یک شعبه بزنید و کسب و کار خود را در یک کشور دیگر گسترش دهید و از این طریق هم در کشوری دیگر سرمایه گذاری کرده اید و هم اقامت این کشور را به دست خواهید آورد.
دفتر نمایندگی خود را در این کشور راه اندازی کنید که در این صورت نمیتوانید به صورت مستقل فعالیت کنید. شعبه مستقل داشته باشد و به این منظور به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به ثبت شرکت نمایید. شعبه وابسته، برای مثال دفتر کارخانه یا کارگاه یا انبار پخش خود را راه اندازی کنید.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و مدارک ثبت شرکت

همانطور که گفتیم یکی از روش های اخذ اقامت کشور آلمان سرمایه گذاری است و یکی از روش های سرمایه گذاری، ثبت شرکت در این کشور می باشد. برای سرمایه گذاری در کشور آلمان و ثبت شرکت باید مدارکی را آماده کنید که در این قسمت به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

  • مدارک مربوط به شخصی که میخواهد شرکت را تاسیس کند.
  • اگر میخواهید شعبه ای را برای شرکت خود، در آلمان راه اندازی کنید باید مدارک مربوط به شرکت مادر که در ایران ثبت شده را ارائه دهید.
  • ارائه مدارک موجود در شرکت آلمان، از جمله مجوز واحد های صنفی.
  • همچنین تمامی هزینه های ثبت و تاسیس شرکت باید پرداخت گردد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت تحصیلی رایگان آلمان

اخذ اقامت تحصیلی رایگان آلمان

آیا در مورد شرایط تحصیل در کشور آلمان اطلاعاتی در دست دارید؟ اخذ اقامت تحصیلی …