سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اقامت آلمان از طریق خود اشتغالی

اقامت آلمان از طریق خود اشتغالی

اطلاعاتی راجع به اقامت آلمان از طریق خود اشتغالی در این مجموعه در اختیار شما می گذاریم تا ضمن آگاهی بیشتر بهترین تصمیم را بگیرید .

اقامت آلمان

اقامت دائم کشور آلمان از راه خود اشتغالی

با توجه به قانون های مهاجرت به کشور آلمان ، گرفتن اقامت شخص متقاضی ( با خانواده ) از راه سرمایه گذاری و ثبت کردن کمپانی تجاری امکان دارد . این کشور ، یک جامعه ی با کلاس و نو آورانه می باشد ؛ که احتمال دارد نقل مکان به این کشور را برای مهاجران راحت تر بکند .
وقتی که شما به این کشور مهاجرت کردید ، از تنوع ناحیه ای ، که قسمت مهمی از هویت کشور آلمان می باشد بهره مند خواهید شد . با توجه به این موضوع که آلمان کشور مدرن است ، خیلی از مهاجران تازه کار در این جا با مشکلاتی مواجه شدند و با روش زندگی آلمانی آشنایی ندارند .

برای افرادی که علاقه مند به مهاجرت کاری و گرفتن اقامت اند ، کارت اقامت به صورت محدود و نا محدود وجود دارد ، همان گونه که از اسم آن ها معلوم است کارت اقامت دائمی ، احتیاجی به تمدید مجدد ندارد . در حالی که کارت اقامت موقت ، تمدید نیاز دارد و تاریخ تمدید بر روی تمبر درج شده است .
مقامات دولتی این کشور خیلی کم اجازه ی اقامت را رد می کنند . مگر این که بر این اعتقاد باشند که تقاضا به ارتقای سیستم رفاه اجتماعی یاری می رساند .
در حالی که ترس دولت آلمان از ساکنان خارجی ، بیشتر به عنوان یک منبع بیگانه و تنش های اجتماعی می باشد . این نباید برای مهاجران که برای کار به این جا می آیند تبدیل به مشکل بشود . افراد غیر آلمانی قرار داد کاری و ویزای کار دارند .

اقامت آلمان

مشاغل مورد پذیرش جهت خود اشتغالی و اقامت آلمان

شغل های آزاد مثل شغل های معمولی برای خود اشتغالی ، مثل وکیلان ، روان شناسان ، هنرمندان جدا از هم است . اگر می خواهید یک کسب و کار را به عنوان تولید کننده ی کالا و . . . شروع کنید قوانین تجاری آلمان برای شما اعمال خواهد شد .
فرق میان راه انداختن یک تجارت و کار کردن به عنوان خود اشتغالی در کشور آلمان تحت تاثیر چهار چوب حقوقی ، روند ثبت نام و حتی مالیات قرار خواهد گرفت .

مهاجرت کردن از طریق خود اشتغالی به کشور آلمان

برای گرفتن ویزای خود اشتغالی در کشور آلمان ، اول باید بررسی کنید آیا کسب و کاری که می خواهید راه بیاندازید ، احتیاج به صادر شدن مجوز از طرف دولت کشور آلمان را دارد یا نه ؟
اهالی قدیمی اتحادیه ی اروپا ، برای مهاجرت کردن از راه خود اشتغالی به این کشور ، به مجوز احتیاجی ندارند ولی برای کشورهایی مثل بلغارستان و رومانی که جدیدا به اتحادیه ی اروپا پیوسته است ، محدودیت هایی در نظر گرفته اند .

اقامت آلمان

شرایط درخواست اقامت آلمان از راه خود اشتغالی

متقاضی باید با ارائه ی مدرک معتبر ( نامه ی رسمی بانک از ایران یا کشور خود ) ثابت کند که دارای سرمایه ی نقدی به مقدار کافی است .
لازم است توضیح داده شود که نیاز به انتقال هیچ سرمایه ای به کشور آلمان نمی باشد و تنها جنبه ی اطمینان دولت آلمان برای تامین هزینه های آینده ی فرد و خانواده اش است .

وکیل مهاجرت به کشور آلمان

همراهی وکلا و هم چنین بر گزیدن وکیلی برای کار مهاجرت شما به کشور آلمان ، نکته ی قابل تامل در قرار داد های مهاجرتی می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت تحصیلی رایگان آلمان

اخذ اقامت تحصیلی رایگان آلمان

آیا در مورد شرایط تحصیل در کشور آلمان اطلاعاتی در دست دارید؟ اخذ اقامت تحصیلی …